Straszne schody - gra karciana

  Spooky Stairs - Card Game

  26,74 zł
  Ilość
  Czas realizacji: Do 3 dni

  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Podczas swojej tury gracz odkrywa kartę z wierzchu talii i kładzie ją odkrytą obok. Następnie wykonuje akcję przedstawioną na karcie. Później kolejka przechodzi na następnego gracza.

  Karty dzieci. Pod jakim duchem znajduje się dziecko, którego szukasz? Zastanów się dobrze,
  a następnie odkryj kartę. Karta jest zakrywana z powrotem po każdej próbie.

  Odkryłeś prawidłową kartę? Wtedy otrzymujesz stos kart zużytych. Odkryłeś nieprawidłową kartę? Następny gracz może poszukać dziecka i odkryć kartę, i tak dalej, dopóki dziecko nie zostanie odnalezione. Gracz, który odnajdzie dziecko otrzymuje stos kart zużytych. Później kolejka przechodzi na osobę siedzącą po jego lewej.

  Karta zamiany. Zamień miejscami dwa duchy; bez podglądania.

  Karta przesunięcia. Przesuń jednego ducha na wolne miejsce; bez podglądania.

  Karta zgadywania. Jeżeli w białej sekcji znajduje się karta, gracz może zgadnąć jakie dziecko jest na niej przedstawione. Zgadłeś? W takim razie otrzymujesz stos kart zużytych. Nie zgadłeś albo w białej sekcji nie ma żadnej karty? Twój ruch się kończy, a kolejka przechodzi na następnego gracza.

  Dzieciaki wściubiają nos w różne miejsca starodawnych ruin, jednak stary duch je dostrzegł
  i postanowił spłatać psikusa. Zmienia dzieciaki w duchy! Ten, kto dobrze zapamięta, gdzie znajduje się każde z dzieci i zdobędzie najwięcej kart – wygrywa.

   

  Zawartość pudełka:
  • plansza do gry
  • 12 kart zgadywania
  • 14 kart przesuwania
  • 14 kart zamiany
  • 20 kart dzieci
  • instrukcja
  G103673

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć