Gra o Tron: Gra karciana - Ród Cierni

113,89 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ze swojego luksusowego pałacu w Wysogrodzie Ród Tyrellów rządzi bogatym, południowym regionem Westeros, znanym jako Reach. Reach jest sercem rycerstwa w Siedmiu Królestwach, a rycerze Tyrellów są sławni w całym królestwie jako honorowi, odważni i waleczni. Połączenie bogactwa i wojska sprawia, że Ród Tyrellów jest potężnym sojusznikiem dla każdego, kto chciałby zasiąść na Żelaznym Tronie. Jednak ich ambicja sprawia, że knują spiski, aby przyćmić sojuszników, zachowując przy tym honorową twarz.

Włącz się w machinacje rodu Tyrellów i pomóż im stać się najwspanialszym rodem w Westeros!

Oparta na bestsellerowych powieściach z cyklu Pieśni Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R. Martina Gra o Tron: Gra karciana jest grą dla dwóch do czterech graczy o intrygach, polityce, zdradzie i wojnie. Rozszerzenie Ród Cierni skupia się na rodzie Tyrellów, wprowadzając do gry nowe potężne postacie, wydarzenia, miejsca, dodatki oraz karty fabuły wzmacniające talie Tyrellów.

Rozszerzenie zawiera również karty dla wszystkich innych stronnictw w grze, jak i karty neutralne, które mogą być wykorzystane w dowolnej talii.

Zawartość pudełka:

  • 156 kart
  • ulotka z zasadami

Galakta
161117Z

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Gra o Tron: Gra karciana - Ród Cierni

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood