Łamigłówka Snowglobe Dolphin

  72,95 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  Wynurzający się z morskiej fali delfin, chce złapać koło ratunkowe. Musisz mu w tym pomóc. Jednak uważaj, zadanie nie jest łatwe, a barwna woda bardzo zimna.

  Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

  Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie wspólnego języka ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.

  Wśród produktów Eureki, każdy może znaleźć coś dla siebie!

  Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka.
  A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy.
  W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.

  Spraw komuś prezent, który inspiruje do myślenia
  i stanowi nie lada wyzwanie!
  Wystaw swój spryt oraz intelekt na ciężką próbę!


  Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.

  PUDEŁKO ZAWIERA:
  1 szt. łamigłówki

  G3090

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Łamigłówka Snowglobe Dolphin

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood