PROMOCJA! DO każdego zamówienia powyżej 250 zł na produkty z serii Age of Sigmar, Warhammer 40000 i farby Citadel dokładamy GRATIS jeden, losowy egzemplarz White Dwarfa.

  Tinners' Trail

  72,27 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,70 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Akcja „Tinners’ Trail” osadzona jest w XIX-wiecznej Kornwalii i skupia się na kwitnącym wówczas przemyśle wydobywczym miedzi oraz cyny.

   Wcielasz się w rolę przedsiębiorcy górniczego, starającego się budować kopalnie w najzasobniejszych miejscach. Największym problemem jest woda, którą należy wypompowywać z kopalń. Im głębiej się wkopujesz, tym więcej wody należy usuwać. Na szczęście rozwinięto w tych czasach technologię pomp parowych, zaś statki i pociągi przywoziły węgiel potrzebny do ich
  pracy. Możesz również konstruować podziemne tunele drenażowe, znane jako sztolnie, by odprowadzać wodę i odkrywać nowe pokłady rudy.

   Cena cyny i miedzi może podlegać drastycznym zmianom, musisz więc uważać, aby sprzedawać rudę gdy ceny są wysokie. Zyski możesz inwestować w inne gałęzie przemysłu, zachowując przy tym wystarczającą ilość kapitału, by móc zakładać nowe kopalnie.

   Gra przeznaczona jest dla trzech lub czterech uczestników, zaś rozegranie jednej partii zajmuje od sześćdziesięciu do dziewięćdziesięciu minut. Choć jest prostsza niż inne gry autorstwa Martina Wallace’a, wciąż jest wystarczająco złożona, aby stanowić wyzwanie dla doświadczonych graczy.
  W pudełku znajduje się kolorowa plansza, ponad 280 drewnianych elementów, trzy specjalne kości oraz instrukcja. Nie zapomniano też o plastikowych woreczkach do przechowywania elementów.

  JKLM Games
  JKLM004

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Tinners' Trail

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć