Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.
  • Nowy

Starter Rodu Greyjoy

W teorii mieszkańcy Żelaznych Wysp powinni klękać przed tym, kto w danym momencie zasiada na Żelaznym Tronie. W praktyce jednak wykorzystują oni chaos panujący w Westeros na łupienie jego wybrzeży i flot handlowych wszelkich bander z nieznaną wcześniej zajadłością i determinacją.

399,89 zł

Darmowa Dostawa

Ilość
Czas realizacji: do 3 dni

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 39 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 39 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,90 zł .


 

Bezpieczeństwo

 

Szybka dostawa

 

Bezproblemowy zwrot

W teorii mieszkańcy Żelaznych Wysp powinni klękać przed tym, kto w danym momencie zasiada na Żelaznym Tronie. W praktyce jednak wykorzystują oni chaos panujący w Westeros na łupienie jego wybrzeży i flot handlowych wszelkich bander z nieznaną wcześniej zajadłością i determinacją. Żelaźni ludzie to armia, która nie jest stworzona do przedłużających się starć – zamiast tego preferują błyskawiczne ataki, aby zadać jak najwięcej zniszczeń zanim odpłyną tam, skąd przybyli, czyli na Morze Zachodzącego Słońca. W czasach wyniszczających konfliktów i bratobójczych walk prawdziwymi zwycięzcami są ci, który potrafią unieść z pola bitwy jak najwięcej łupów – i Greyjoyowie dokładnie to robią.  

A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna przenosi epickie bitwy, polityczne intrygi oraz ikonicznych bohaterów z kart bestsellerowych powieści George`a R.R. Martina prosto na wasze stoły. Pełne detali, złożone i gotowe do gry figurki umożliwią ci objęcie dowództwa nad bohaterami i armiami Wielkich Rodów Westeros – poprowadź ich do walki o Żelazny Tron w ekscytujących, unikalnych trybach rozgrywki!

 

Jednostki i bohaterowie w zestawie:

    Rodrik Harlaw
    Asha Greyjoy
    Victarion Greyjoy
    Aeron Greyjoy
    2 Kapitanów Żelaznych Łupieżców
    2 Oddziały Żelaznych Łupieżców
    2 Chorążych Żelaznych Łupieżców
    1 Chorąży Kosiarzy Rodu Harlaw
    1 Oddział Kosiarzy Rodu Harlaw
    1 Przysiężony Wojnie
    1 Oddział Żelaznych Łuczników

 

W skład zestawu wchodzi:

    1 Księga Zasad
    4 Karty Jednostek Bojowych
    7 kart Dodatków
    2 Karty Stronników
    26 Kart Taktyk
    12 Kart Oblężenia
    24 Kart Misji
    10 Kart Celów
    1 Karta Pomocy
    1 Karta Murów Zamkowych
    1 Miarka
    81 Tekturowych Żetonów
    1 Plansza Taktyk
    10 Kości Sześciościennych Rodu Greyjoy(k6)
    1 Biała Kość Trójścienna (k3)
    4 Tacki Jednostek
    55 Figurek
    10 Elementów Terenu
    3 Mury Zamkowe

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.

WFSIF009

Komentarze

Napisz swoją opinię

Starter Rodu Greyjoy

W teorii mieszkańcy Żelaznych Wysp powinni klękać przed tym, kto w danym momencie zasiada na Żelaznym Tronie. W praktyce jednak wykorzystują oni chaos panujący w Westeros na łupienie jego wybrzeży i flot handlowych wszelkich bander z nieznaną wcześniej zajadłością i determinacją.

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood